1008 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
6043 Akvarell
+ blandteknik, 2 st, orientaliska
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2017 -
4048 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 9 januari 2012
6069 Akvarell +
blandteknik, signerade, "Herrporträtt"
Såld: 300 kr
Såldes den 30 juli 2007 -
8276 Akvarell+
blandteknik, Trappa m blommor/Molinsgatan
Såld: 150 kr
Såldes den 25 februari 2002